Our History

Як народилася назва і концепція SHADE кафе.
Придбавши це приміщення, ми довго не могли визначитися з тим, яким саме хочемо його бачити. Коли ж дизайнерська фірма представила нам свій проект, концепція народилася сама собою – «м’ясо & вино». Рішення було прийнято. Всі наші близькі і друзі, говорили, що ми божевільні і ніхто в Полтаві не буде їсти дорогу мармурову яловичину і пити елітне вино. Проте у нас все вийшло. А в процесі створення меню, народилася ідея назви ….
Можна навіть сказати, що атмосфера пов’язана з дизайном, який був розроблений дизайнерською студією “YOD DESIGN LAB”. Інтер’єр буквально складається з напівтонів. Назва «Shade» як не можна точно визначає всю концепцію закладу. У перекладі з англійської «shade» означає тінь, відтінок, в меню – різноманіття відтінків смаку та аромату.
Відкриємо секрет, для того, щоб зберегти динаміку розвитку, ми постійно спілкуємося з персоналом, який передає побажання наших гостей і ділитися своєю щоденною досвідом, що дозволяє вчасно проводити роботу над помилками і покращувати рівень сервісу та обслуговування.
Люди, які до нас приходять, автоматично стають нашими гостями, а з часом і друзями. Керувати їхніми емоціями немає сенсу, їх просто потрібно любити! Ми робимо все для того, щоб вони відчували себе дійсно дорогими і бажаними. Тобто, в теплій затишній ненав’язливою атмосфері могли б розслабитися, отримати емоційне і гастрономічне задоволення, бажали повертатися до нас знову і знову!
У нас працює відмінна команда кухарів, кожен з яких є професіоналом своєї справи. Саме вони і займаються розробкою меню, а керує всім процесом Ірірна Близнюк, шеф кухар, з яким ми працюємо вже вісім років. А загальний стаж її кухарський кар’єри становить близько 13 років. Але в утвердженні страв бере участь вся команда.

«SHADE» – такий один! Клонувати його в нашому місті немає сенсу. Що стосується Полтави, проект нового формату вже готовий, ми вас обов’язково здивуємо! …

Join "SHADE" to be the first get interesting information about us by e-mail.

м.Полтава вулиця Конституції, 13 099 132 17 07 098 013 77 37

© 2019 SHADE meat & wine made by Khan

EN